Blamaż w Miodnicy

W przedostatniej kolejce ligi Sparta Miodnica zdobyła cenne trzy „oczka”, w kontekście walki o utrzymanie w A-klasie, po sensacyjnej wygranej na własnym boisku z faworyzowanymi Budowlanymi Gozdnica.

Sparta zacięcie walczyła o punkty, do granic możliwości wykorzystując fatalne błędy gości. Wynik w 10. minucie otworzył niezawodny Błażej Strugaru, któremu zaledwie pięć kolejnych minut wystarczyło by skompletować hattricka. W 31. minucie było już 4:0, a na listę strzelców wpisał się nie kto inny jak supersnajper Strugaru. Zaraz po zmianie stron Sparta po raz kolejny pokazała, że walczy o pełną pulę i w przeciągu dziesięciu minut zdobyła dwie kolejne bramki. Po godzinie gry było więc już 6:0. W 67. minucie honorową bramkę dla Budowlanych zdobył Piotr Kleszczyński, a chwilę później na 7:1 podwyższył Błażej Strugaru, dla którego był to piąty gol w meczu. Wynik na 7:2 kapitalnym strzałem z rzutu wolnego ustalił Daniel Łuszczyński, jednak ładny gol napastnika z Gozdnicy był tylko otarciem łez po fatalnej porażce.