Czas na Błękitnych

W 17. kolejce rozgrywek IV grupy zielonogórskiej klasy A Budowlani Gozdnica udadzą się do Zabłocia, gdzie zmierzą się z miejscową drużyną Błękitnych. Po trzech porażkach z rzędu w rundzie rewanżowej zawodnicy MKS-u liczą na pierwsze punkty tej wiosny.

Najbliżsi przeciwnicy Budowlanych zajmują 13. miejsce w tabeli, tracąc jeden punkt do MKS-u i wyprzedzając o 6 punktów ostatnią drużynę w tabeli, czyli Traper Chichy. Na swoim boisku przegrali 3 spotkania z ośmiu, ulegając Stali Jasień, KS Tomaszowo i Nysie Przewóz. W obecnej rundzie polegli na wyjazdach w Jasieniu i w Bożnowie. Na własnym boisku zremisowali z Iskrą Małomice. Chociaż prowadzili w tym spotkaniu już 3:0, to w ostatnich minutach dali sobie wyrwać trzy punkty i podzielili się nimi z rywalem.

Zapraszamy wszystkich kibiców Budowlanych na boisko w Zabłociu, w sobotę (09.04.) na godzinę 16:00.