Gozduś Junior Cup za nami

W sobotni (24.06.) poranek Stadion Miejski w Gozdnicy zapełnił się wieloma młodymi piłkarzami z klas 1-3 szkoły podstawowej z dwóch województw, którzy stanęli naprzeciw siebie, by zmierzyć się w turnieju Gozduś Junior Cup 2017. W sumie do walki o puchary stanęło niemal 200 dzieciaków z 14 zespołów.

Zespoły młodych piłkarzy z całej okolicy podzielone zostały na dwie grupy, w których zawzięcie rywalizowały o miejsca premiowane awansem do półfinałów. Nie zabrakło sprytnych zagrań, widowiskowych rajdów, ładnych bramek, ale również śmiechu i dobrej zabawy. Najlepszą ekipą okazała się drużyna Bobra Bobrowice, która w finale po rzutach karnych pokonała nieco młodszych kolegów z Bolesławca. Każdy z adeptów futbolu mógł liczyć na pyszny obiad, a także na pamiątkowe koszulki i worki z logo turnieju, a zwycięzcy na okazałe puchary.