Gramy w Boże Ciało

Na Boże Ciało (czwartek, 31.05.) zaplanowano rozegranie zaległych meczów z 14. kolejki IV grupy A-klasy, które nie mogły się odbyć w pierwotnym terminie wskutek przeciągającej się zimy. W jednym z meczów Budowlani Gozdnica na wyjeździe zmierzą się z Łużyczanką Lipinki Łużyckie.

Mecz z Lipinkami miał zainaugurować rundę wiosenną, jednak wówczas nasz region nawiedziła potężna śnieżyca, która zasypała boiska. Mecze 14. kolejki przełożono więc na majówkę i Boże Ciało. Właśnie w czwartek (31.05.) swój mecz rozegra zespół Budowlanych Gozdnica, który uda się do Lipinek Łużyckich. Łużyczanka po 23. kolejkach zajmuje 9. miejsce z 25 punktami na koncie. W rundzie jesiennej, na Stadionie Miejskim w Gozdnicy, padł remis 2:2 (1:1), do którego w doliczonym czasie gry doprowadził Paweł Pawlak. Jak będzie tym razem? Rozwiązanie zagadki już dziś. Początek meczu o godzinie 16:00. Zapraszamy!