Idą jak burza

Za nami trzy kolejki Iłowskiej Interligi. Nasze drużyny, czyli Wektormedia Gozdnica i Masarnia Zenkner idą jak burza, zajmując miejsca w czubie tabeli. Masarnia straciła punkty tylko w derbach, zaś Wektormedia zanotowała komplet punktów.

W meczu 2. kolejki kibice mogli obserwować derby, w których zmierzyły się ze sobą zespoły z Gozdnicy, a więc Masarnia Zenkner i Wektormedia. Po zaciętym boju z tarczą z walki wyszli piłkarze drugiej z ekip, która wygrała 3:2. Strzelcami bramek dla zwycięskiej ekipy zostali Michał Lenczewski, Piotr Kleszczyński i Piotr Mazurkiewicz, zaś dla Masarni trafiali Mateusz Wątroba i Brazylijczyk Adriano Lucas. Dobrą dyspozycją między słupkami Masarni popisał się Gracjan Olszewski, broniąc rzut karny. Kolejna seria gier rozpoczęła się od prawdziwego hitu, jakim bez wątpienia było spotkanie starych znajomych, a więc Wektormedia Gozdnica i Piasta Iłowa. Mecz dobrze rozpoczęli piłkarze z Gozdnicy, dla których gola strzelił Michał Skotnicki. Remis Piastowi dał jednak Dariusz Trześniowski. Zespół Wektormedia wziął się jednak w garść i szybko wyszedł na prowadzenie po dwóch trafieniach Piotra Kleszczyńskiego i golu Michała Lenczewskiego i nie oddał go do końcowej syreny. Prawdziwy spektakl zgotowali kibicom gracze Restauracji Pokusa Przewóz i Masarni Zenkner, którzy stoczyli zacięty bój. Fantastycznie spotkanie rozpoczęli piłkarze z Gozdnicy, którzy trafili do siatki już w 25. sekundzie. Restauracja szybko wyrównała, jednak kolejne minuty należały do drugiej z drużyn, która wyszła na trzybramkowe prowadzenie. Potem to się zmieniło i Pokusa zaczęła gonić wynik. Na drodze do sukcesu stanął im jednak bramkarz Gracjan Olszewski, który nie dał się pokonać przy trzech rzutach karnych. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Masarni 7:5.

2. kolejka (4.12.):

Art-Dom Szymańscy – Victoria Iłowa 2:4
11 Batalion Dowodzenia – Żądło Klików 0:5 (walkower)
KS Lipna MAS-POL Ubezpieczenia – Kwisa Trzebów 4:8
Orły z Otwocka – Restauracja Pokusa Przewóz 1:12