Inauguracja w Miodnicy

Sezon 2018/2019 Budowlani Gozdnica rozpoczną od wyjazdowego meczu ze Spartą Miodnica. Spotkanie inaugurujące nowy sezon będzie doskonałą okazją do dobrego rozpoczęcia kampanii i zmazania plamy po wysokiej porażce w Pucharze Polski.

Niebiesko-czerwoni ostatniego meczu w Miodnicy zdecydowanie nie mogą zaliczyć do udanych, gdyż w przedostatniej kolejce minionego sezonu wysokim zwycięstwem popisała się Sparta, wygrywając aż 7:2. Aby dobrze rozpocząć sezon, MKS musi uniknąć podobnej wpadki. Historia ostatnich sezonów pokazuje jednak, że Budowlani nie zaczynali nowych kampanii od wygranej i za każdym razem dzielili się punktami z rywalami. W sezonie 2014/2015 MKS zremisował 2:2 na wyjeździe z Tomaszowem, rok później 1:1 z Iskrą Małomice, na starcie kampanii 2016/2017 2:2 z Jeleninem, a przed rokiem na własnym boisku z Łużyczanką również 2:2.

Jak będzie tym razem? Odpowiedź już w sobotę (18.08.). Pierwszy gwizdek na boisku w Miodnicy już o godzinie 17:00.