Intra Cup

MKS Budowlani Gozdnica wspólnie z Piastem Iłowa zorganizował turniej dla orlików. Intra Cup 2014 został rozegrany na hali sportowo-widowiskowej w Iłowej.

Oprócz gospodarzy w imprezie udział wzięli UKS Czarni Żagań i MUKS Zielona Góra, którzy podobnie jak Piast Iłowa wystawili dwie drużyny. Zwycięzcą turnieju został Piast Iłowa I wyprzedzając MUKS Zielona Góra I. Trzecie miejsce wywalczyli MKS Budowlani Gozdnica. W zawodach rozdano również nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Grzegorz Lasoń (MKS Budowlani Gozdnica), zaś najlepszym zawodnikiem Mateusz Brzezicki (Piast Iłowa I). W przerwach młodzi piłkarze mogli skosztować pysznych wypieków.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc sponsorom, członkowi zarządu MKS-u – Krzysztofowi Sulikowskiemu, a także rodzicom.

Tak wypadli nasi najmłodsi piłkarze:

UKS Czarni Żagań – MKS Budowlani Gozdnica 1:1
Piast Iłowa II – MKS Budowlani Gozdnica 0:0
MKS Budowlani Gozdnica – MUKS Zielona Góra I 0:0
Piast Iłowa I – MKS Budowlani Gozdnica 2:0
MKS Budowlani Gozdnica – MUKS Zielona Góra II 1:0

Przedstawiamy również ZDJĘCIA, których autorem jest Adam Żyworonek.