Juniorzy: Lider zostaje w Gozdnicy

MKS Budowlani Gozdnica – Hamar Górzyn 4:0 (3:0)

Bramki: Olszewski (20’, 58’), Kopeć (29’), Chojna (32’ k.)

Juniorzy MKS-u pewnie wygrali w meczu na Stadionie Miejskim w Gozdnicy. W ostatniej jesiennej kolejce pokonali Hamar Górzyn. Dzięki tej wygranej zimę mogą przespać spokojnie w wygodnym fotelu lidera Terenowej Ligi Juniorów Starszych.

Strzelanie w spotkaniu rozpoczął Gracjan Olszewski. W 20. minucie oddał kąśliwy strzał zza linii 16 metrów. Piłka zaskoczyła golkipera i znalazła się w siatce. Dziewięć minut później gola przepięknej urody zdobył Eryk Kopeć. Pomocnik MKS-u przymierzył z dystansu, umieszczając piłkę w „okienku” bramki. W 32. minucie arbiter główny – Maciej Laskowski – wskazał na „wapno”. W zamieszaniu w polu karnym piłka natrafiła na rękę zawodnika z Górzyna. Pewnym wykonaniem rzutu karnego popisał się Jakub Chojna.

W drugiej połowie niebiesko-czerwoni kontrolowali grę, nie forsując tempa. Wynik meczu ustalił w 58. minucie Gracjan Olszewski.

Skład:
Gula – Motyl (46’ R. Madeja), Klan [C], Chojna, Wątroba – Pilny – Olszewski (80’ Ganczar), Kopeć, Owsianicki, M. Lenczewski – Waga (75’ Nowicki)