Juniorzy: Pewne zwycięstwo

MKS Budowlani Gozdnica - Garbarnia Leszno Górne 4:0 (1:0)

Bramki: Kopeć (18'), Waga (58', 80'), Klan (85')

Niebiesko-czerwoni udanie zrewanżowali się Garbarni Leszno Górne za porażkę na ich terenie (3:1), wygrywając na Stadionie Miejskim w Gozdnicy 4:0. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że zostało uzyskane w bardzo dobrym stylu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. Gola dla MKS-u zdobył Eryk Kopeć, który pokusił się o uderzenie z dystansu. W drugiej części pojedynku Budowlani powiększyli swoją przewagę nad rywalami. Gozdniczanie przeważali nie tylko w liczbie strzelonych bramek, ale także w posiadaniu piłki. Przewaga została udokumentowana w 58. minucie. Dośrodkowanie z prawej strony na gola zamienił Emil Waga. Ten sam zawodnik dorzucił kolejną bramkę w 80. minucie. Wynik spotkania ustalił kapitan zespołu juniorskiego - Mateusz Klan - wykorzystując zamieszanie w polu karnym.