Kwisa z lepszą skutecznością

W meczu na szczycie Kwisa Trzebów pokonała na Stadionie Miejskim Budowlanych Gozdnica 2:3. Porażka zadecydowała o spadku MKS-u w ligowej tabeli na 6. miejsce.

Wynik spotkania otworzyli Gozdniczanie, po celnym uderzeniu Gracjana Olszewskiego, który huknął jak z armaty z najbliższej odległości. Radość miejscowych nie trwała długo, bo w 32. minucie po kontrze do siatki trafił Rafał Urbański. Po zmianie stron Kwisa była bezlitosna i po kontrze w 67. minucie na 2:1 trafił Bartłomiej Ziemkiewicz, a chwilę później podwyższył Paweł Śliwiński. Gospodarze nie byli dłużni i w 77. minucie ponownie nawiązali kontakt po golu Gracjana Olszewskiego, który głową skierował piłkę do siatki. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i MKS spadł na 6. lokatę w stawce.