Łatwa wygrana gospodarzy

Kłopotów z pokonaniem rywala nie mieli piłkarze Iskry Małomice, którzy na własnym obiekcie podejmowali Budowlanych Gozdnica.

Wynik spotkania, już w dziesiątej minucie otworzył Patryk Moczała, przebywający w Iskrze na wypożyczeniu z Kwisy Trzebów. Szybki zawodnik nie dał się złapać obrońcom z Gozdnicy i pewnym uderzeniem pokonał Marka Szymańskiego. W 37. minucie było już 2:0. Najlepiej w polu karnym MKS-u odnalazł się Konrad Drabko, który skierował futbolówkę do siatki. Ten sam gracz zdobył gola do szatni, uderzając z głowy w 44. minucie spotkania. Gozdniczanie nie byli w stanie odpowiedzieć na ataki gospodarzy. Najgroźniejsze akcje stworzyli Piotr Mazurkiewicz i Tomasz Mielniczek. Swojego debiutu na ławce trenerskiej Budowlanych do udanych nie może zaliczyć więc Wojciech Aksamitowski – nowy szkoleniowiec niebiesko-czerwonych.