Ligę czas zacząć!

Już dziś (19.08.) na Stadionie Miejskim w Gozdnicy piłkarze Budowlanych rozpoczną ligowe zmagania w sezonie 2017/2018.

Pierwszym rywalem podopiecznych trenera Wojciecha Aksamitowskiego będzie Łużyczanka Lipinki Łużyckie, a więc piąta ekipa poprzedniego sezonu w IV grupie A-klasy. W kampanii 2016/2017 MKS-owi niezbyt poszło w starciach z Lipinkami. W pierwszym z nich Budowlani zremisowali na własnym obiekcie 2:2, a w rewanżu, po kiepskim meczu, ulegli 2:0. Jak będzie tym razem? Wszystko wyjaśni się już dziś. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 17:00.

Mecz poprowadzi trójka sędziowska z Podkolegium Żarsko-Żagańskiego. Arbitrem głównym będzie Mariusz Niedzielan (Grabik), a na liniach pomogą mu Piotr Irski (Brzeźnica) i Jan Borowski (Żagań).

A-KLASA (1. KOLEJKA)
SOBOTA (19.08.)

Piast Lubanice – Czarni Drągowina (17:00)
KS Tomaszowo – Nysa Przewóz (17:00)
Orzeł Konin Żagański – Mirostowiczanka Mirostowice (18:00)
NIEDZIELA (20.08.)
Czarni Przybymierz – Iskra Małomice (15:00)
Granica Żarki Wielkie – Sparta Miodnica (17:00)
Kwisa Trzebów – Czarni Jelenin (przełożone na 18.11.)