Miodnica ograna z łatwością

Trzy „oczka” do swojego konta w minioną sobotę (4.11.) dopisali Budowlani Gozdnica, którzy w bezproblemowo ograli Spartę Miodnica, której wyraźnie nie wiedzie się w tym sezonie.

MKS strzelanie rozpoczął w 9. minucie, gdy do siatki trafił Mateusz Wątroba. W 27. minucie było już 2:0 po golu Daniela Łuszczyńskiego. Kolejne ciosy Budowlani zadali tuż przed zmianą stron. W 44. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Kleszczyński, a chwilę później Daniel Łuszczyński. Na początku drugiej połowy rzut karny na gola dla MKS-u zamienił Brazylijczyk Renan. Goście zdołali odpowiedzieć trafieniem z 88. minuty autorstwa Przemysława Bobka.