MKS na Interlidze

Czas najwyższy zajrzeć na parkiet hali widowiskowo-sportowej w Iłowej. Tam rozgrywa się piąta edycja Interligi. Niebiesko-czerwoni rozegrali już cztery spotkania.

Początek rozgrywek był bardzo obiecujący. MKS – obrońca tytułu – wygrał w inauguracyjnej kolejce z Nysą Przewóz. Nowa drużyna ligi nie stawiała oporu Budowlanym, którzy gładko wygrali 6:0. Druga kolejka to zacięty pojedynek z Art. Domem Szymańscy. Gozdniczanie po niezwykle emocjonującym meczu pokonali rywali 2:3, zadając decydujący cios w ostatnich sekundach spotkania.

Boiskowe dreszczowce są znakiem rozpoznawczym piłkarzy z Gozdnicy. W 3. kolejce niebiesko-czerwoni ulegli 3:2 Moxum. Przed tygodniem również nie zabrakło emocji. Bardzo nerwowy mecz z Żądłem Klików zakończył się wynikiem 6:4 dla rywali Budowlanych.

Po 4. kolejkach nasza drużyna zajmuje czwarte miejsce. Do lidera rozgrywek – Piasta Iłowa – traci sześć punktów.

Kolejne spotkanie już w sobotę (27.12.). Przeciwnikiem MKS-u będzie Statoil (Power). Pierwszy gwizdek planowany jest na godzinę 17:40.

Po więcej informacji odsyłamy do strony rozgrywek.