Nie tym razem

Bez porażki po czterech spotkaniach pozostaje nadal Husaria Niegosławice, która swoją świetną passę przedłużyła po meczu z rezerwami Budowlanych Gozdnica.

Pierwsi do siatki trafili gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie po golu Daniela Owsianickiego. Husaria szybko jednak wyrównała stan rywalizacji po golu Jakuba Olejniczaka. Pięć minut później było już 2:1 dla gości, a chwilę później 3:1. Po zmianie stron Husaria szybko dołożyła dwa gole. Rozmiary porażki starał się zmniejszyć Thiago Martins, który w 70. minucie trafił do siatki z bliskiej odległości. Tuż przed końcem spotkania Bartosz Krawczyk ustalił wynik meczu i Husaria nadal jest niepokonana.