Niedzielna rywalizacja

Znów w niedzielę, ale tym razem na wyjeździe, zagrają piłkarze Budowlanych Gozdnica. MKS w samo południe zmierzy się z Piastem Wichów.

Zespół z Gminy Brzeźnica w tym sezonie radzi sobie raczej średnio, mimo że kampanię zaczął bardzo dobrze, bo od wyjazdowej wygranej z Husarią Niegosławice (na boisku 0:2, później walkower 0:3). Po drodze był jeszcze remis w derbowym meczu z Zorzą Brzeźnica (1:1). Na tym punktowanie się jednak skończyło i po 6. rozegranych meczach (zaległe spotkanie z Chichami) Wichów ma na koncie zaledwie 4 "oczka", które dają im dopiero przedostatnie miejsce.

Gozdniczanie, po wpadce z Witkowem, z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, dlatego też niedzielne (20.10) spotkanie powinno być ciekawe. Pierwszy gwizdek, jak to w Wichowie, tradycyjnie, o godzinie 12:00.