Niezły występ juniorów

Juniorzy MKS-u ulegli w meczu sparingowym Czarnym Żagań. Budowlani dzielnie walczyli, ostatecznie to jednak gospodarze okazali się lepsi strzelając decydujące bramki w końcówce meczu.

Pierwsi do siatki trafili Budowlani, którzy po składnej akcji wyszli na prowadzenie już w 8. minucie. Gola dla MKS-u zdobył Paweł Pawlak. Radość nie trwała jednak długo. Czarni wyrównali w 10. minucie, perfekcyjnie wykonując rzut wolny z okolic 20 metra. Druga bramka dla miejscowych padła już minutę później. Błąd komunikacyjny obrońców i bramkarza Budowlanych wykorzystali rywale. Do wyrównania doprowadził Eryk Kopeć, który skorzystał z dośrodkowania Gracjana Olszewskiego. Remis utrzymywał się do 75. minuty, kiedy to Czarni, po składnej akcji wyszli na prowadzenie. Ostatnia bramka w meczu padła w 89. minucie. Jej autorem został jeden z piłkarzy z Żagania, który ustalił tym samym wynik meczu.

UKS CZARNI ŻAGAŃ - MKS BUDOWLANI GOZDNICA 4:2 (2:2)
Bramki:Pawlak (8'), Kopeć (28')

Skład:
Gula - Olszewski, Klan, Wątroba, M. Lenczewski - Pilny - Pawlak, Owsianicki, Łuszczyński, Kopeć - Waga

A także:Nowicki, Dziadkiewicz, Ganczar, M. Motyl, Stróżyk