O pierwszą wygraną u siebie

W najbliższą sobotę (2.09.) niebiesko-czerwoni podejmą na własnym obiekcie Mirostowiczankę Mirostowice i powalczą o pierwszy komplet punktów w sezonie przed swoją publicznością.

Szybki rzut oka na tabelę IV grupy A-klasy pokazuje, że będzie to mecz na szczycie. Po dwóch kolejkach obie ekipy na swoim koncie mają po cztery oczka. Budowlani zajmują trzecią lokatę, zaś "Mirałki" są tuż za gozdnickim MKS-em. Starcie w Gozdnicy będzie więc z pewnością ciekawe. W poprzednim sezonie MKS najpierw wygrał z Mirostowiczanką na wyjeździe (0:2), a następnie uległ rywalom na Stadionie Miejskim (0:2). Sobotni mecz będzie więc idealną okazją do rewanżu. Start już o godzinie 17:00.

Mecz poprowadzi trójka sędziowska z Podkolegium Żarsko-Żagańskiego. Arbitrem głównym będzie Michał Gołębiewski (Żagań), a na liniach asystować mu będą Marcin Homeniuk (Żary) i Mieczysław Witkowski (Żary).