Pechowy remis w 13. kolejce

Niespodzianką zakończyło się starcie Czarnych Drągowina z faworyzowaną jedenastką Budowlanych Gozdnica. 13, seria gier okazałą się być pechowa dla niebiesko-czerwonych, którzy zaledwie zremisowali 3:3 (2:1).

Spotkanie w Drągowinie zaczęło się od objęcia prowadzenia przez gospodarzy, którzy zaskoczyli piłkarzy MKS-u w 21. minucie. Budowlani wzięli się jednak w garść i w 42. minucie Piotr Kleszczyński doprowadził do wyrównania. Radość z remisu nie trwała jednak długo, gdyż tuż przed gwizdkiem na przerwę Czarni ponownie wyszli na prowadzenie. Goście z Gozdnicy znów wyrównali w 57. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Daniel Łuszczyński. W tym wypadku remis także nie utrzymał się długo, gdyż w 65. minucie gospodarze trafili na 3:2. Gozdnica długo walczyła o chociażby punkt. Ten udało się uratować dopiero w 87. minucie, kiedy to na listę strzelców pisał się Gracjan Olszewski.