Pojedynek na szczycie

W niedzielę (15.09) na Stadionie Miejskim w Gozdnicy szykuje się prawdziwy hit kolejki. Zajmujący drugie miejsce Budowlani Gozdnica podejmą lidera - Błękitnych Kotowice. Oba zespoły po 3. kolejkach mają komplet punktów.

W minionym sezonie Kotowice radziły sobie całkiem dobrze. Zespół z Gminy Nowogród Bobrzański zajął 4. miejsce, zdobywając 38 punktów w 20 meczach. Kampanię 2019/2020 Błękitni, podobnie jak Budowlani, rozpoczęli kapitalnie, notując trzy wygrane w trzech pierwszych kolejkach żagańskiej B-klasy. Po dwóch seriach gier stawce przewodzili Budowlani, ale po ostatniej kolejce to Kotowice wskoczyły na fotel lidera, wskutek lepszego bilansu bramkowego. Błękitni w tym sezonie odprawili z kwitkiem Trapera Chichy (3:1), Victorię Siecieborzyce (5:1), a przed tygodniem Beskid Bożnów (4:0).

Kto będzie górą w meczu na szczycie? Odpowiedź już w niedzielę (15.09) o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w Gozdnicy.