Porażka po strzelaninie

Prawdziwa strzelanina miała miejsce w Sieniawie Żarskiej, gdzie Delta podejmowała Budowlanych Gozdnica.

Wynik meczu otworzyli goście, trafiając do siatki w 2. minucie. Ładnego gola zdobył Piotr Madeja. Przewaga gości nie trwała długo, bowiem już w 10. minucie było 1:1. Siedem minut później było 2:1. Strzelanina rozpoczęła się na dobre w końcówce pierwszej części gry. W 38. minucie na stan rywalizacji wyrównał Piotr Madeja, trzy minuty później było już jednak 3:2. W doliczonym czasie gry gola dającego remis zdobył P. Madeja, kompletując tym samym hat-tricka. Gorąco zrobiło się również po zmianie stron. W 51. minucie arbiter spotkania dopatrzył się przewinienia w polu karnym przyjezdnych i bez wahania wskazał na „wapno”. Rzut karny nie przyniósł jednak korzyści miejscowym, bowiem na posterunku znajdował się golkiper MKS-u – Marek Szymański, który wyciągnął się jak struna i obronił „jedenastkę”. W 59. minucie gospodarze jednak dopięli swego, zdobywając, jak się później okazało, zwycięską bramkę.
_____________________________________________________________________________________________________
DELTA SIENIAWA ŻARSKA - MKS BUDOWLANI GOZDNICA 4:3 (3:3)

Artur Michalski (10'), Jacek Michalski (17', 59'), Tomasz Muła (41') - Piotr Madeja (2', 39', 45'+1)