Punkty o krok

Mało brakło, by rezerwy Budowlanych ugrały swoje kolejne punkty w debiutanckim sezonie w B-klasie. Plany pokrzyżował im Bartosz Brzezicki z Płomienia Czerna, który zdobył bramkę na wagę trzech punktów dla gości w doliczonym czasie gry.

Emocji z pewnością nie zabrakło na Stadionie Miejskim w Gozdnicy, gdzie o punktach decydowały minuty. W taki właśnie sposób cenny punkcik straciły rezerwy Budowlanych, które do 90. minuty utrzymywały wynik 2:2 w derbowym starciu z Płomieniem Czerna. Dwa gole dla MKS-u zdobył Thiago Martins, zaś po golu dla gości dołożyli Jacek Stasiun i Łukasz Dobroliński. Gola na wagę trzech „oczek” w doliczonym czasie gry zdobył Bartosz Brzezicki.