Triumf na własnym terenie

Pierwszą domową wygraną w nowym sezonie może pochwalić się zespół Budowlanych Gozdnica, który pokonał na Stadionie Miejskim Mirotostowiczankę Mirostowice 3:1.

W mecz lepiej weszli jednak goście, którzy wykorzystali błąd MKS-u i w 24. minucie wyszli na prowadzenie. To podziałało na miejscowych jak płachta na byka. Rywali w 37. minucie napoczął Piotr Kleszczyński, który zszedł z prawej flanki na lewą nogę i huknął jak z armaty zaskakując bramkarza. Chwilę później było już 2:1, gdy po rzucie rożnym piłkę do bramki z bliska skierował Kamil Nems. Takiej samej sztuki dokonał Piotr Madeja, który strzałem głową dał w 43. minucie trzeciego i decydującego gola dla Budowlanych.