Wspieraj swój klub

Właśnie wystartowała nasza kolejna akcja związana ze zbliżającymi się wielkimi krokami obchodami 70-lecia istnienia klubu. Mowa o akcji Cegiełka Budowlanych Gozdnica, dzięki której każdy może wpłacić symboliczną opłatę dla klubu.

Mimo iż obchody 70-lecia istnienia Budowlanych Gozdnica mamy dopiero przed sobą, czyli w 2017 roku, to my już teraz zaczynamy poważnie myśleć o uroczystościach związanych z jubileuszem drużyny. W związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe naszej idei. Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy pobrać gotowy już blankiet cegiełki o wartości kolejno 10, 20, 50 i 100 złotych i umieścić pieniądze na koncie MKS-u. Gdzie dostępne są cegiełki? Wpłatami dysponuje prezes Wojciech Pawlak i kierownik Mateusz Karulski (kontakt). Cegiełki pojawią się także w kilku punktach na terenie Gozdnicy (szczegóły wkrótce).

Za wszystkie ofiary na rzecz klubu pragniemy serdecznie podziękować.