Wszyscy na derby!

W 20. kolejce IV grupy zielonogórskiej klasy A piłkarzy Budowlanych czeka mecz derbowy z Nysą Przewóz. W rundzie jesiennej zawodnicy MKS-u przegrali w Przewozie 5:2, w rundzie wiosennej zdołali zdobyć zaledwie 2 punkty w sześciu spotkaniach. Jednak spotkania derbowe rządzą się swoimi własnymi prawami, dlatego też Budowlanym będzie zależało na pokazaniu, że są w stanie wygrywać takie mecze. Nysa Przewóz w spotkaniach wyjazdowych zdołała wygrać dwukrotnie - z Błękitnymi Zabłocie i Orłem Konin Żagański, trzykrotnie remisowali, a cztery razy przegrali. W rundzie wiosennej nasi najbliżsi rywale podobnie jak MKS nie zdołali jeszcze wygrać żadnego spotkania, trzy razy podzielili się punktami z rywalem, oraz trzy razy schodzili z murawy pokonani. Zapowiada się zatem spotkanie pełne emocji i walki z całych sił o zdobycie 3 punktów.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców w sobotę (30.04.) na Stadion Miejski w Gozdnicy na godzinę 16:00!