Zapomnieć o porażce

Już w sobotę (21.09) piłkarze Budowlanych Gozdnica będą mieli okazję do zrehabilitowania się swoim kibicom po porażce z Błękitnymi Kotowice. W 5. kolejce MKS zagra na wyjeździe.

Rywalem niebiesko-czerwonych będzie Garbarnia Leszno Górne. Zespół z Gminy Szprotawa sezon zaczął od remisu z Dzikowicami (4:4), ten mecz został jednak zweryfikowany na korzyść Garbarnii, która otrzymała trzy "oczka". Są to na razie jedyne punkty zdobyte przez ten zespół w bieżącej kampanii żagańskiej B-klasy. W drugiej kolejce Garbarnia uległa Treperowi Chichy (1:5), następnie niespodziewanie uległa u siebie z Victorią Siecieborzyce (3:5), a przed tygodniem, po zaciętym meczu, Leszno uległo Beskidowi Bożnów (4:3). Garbarnia ma więc na koncie trzy punkty, które dają im 9. miejsce. Rywala nie można jednak lekceważyć, bowiem mecze Budowlanych w Lesznie Górnym nigdy nie należały do łatwych.
Jak będzie tym razem? Odpowiedź już w sobotę. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 16:00.