Zatrzeć złe wrażenie

W niedzielę (20.05.) Budowlani Gozdnica podejmą na Stadionie Miejskim w Gozdnicy Granicę Żarki Wielkie. Mecz z wiceliderem będzie szansą na zatarcie złego wrażenia po dwóch porażkach MKS-u z rzędu.

Niełatwe zadanie czeka podopiecznych trenera Wojciecha Aksamitowskiego. Niebiesko-czerwoni nie są bowiem w najlepszej formie, a ich rywalem będzie zajmujący drugie miejsce w stawce IV grupy A-klasy zespół Granicy Żarki Wielkie. Niebiesko-czerwoni do Granicy tracą aż 13 "oczek" (przy jednym meczu zaległym) i dogonienie tego zespołu będzie niezwykle trudne. Budowlani cały czas mają jednak szansę na zajęcie miejsca na podium ligi. Aby tak się stało, MKS musi jednak powalczyć w trudnych meczach końcówki sezonu. Jesienią w meczu Granicy z Budowlanymi padł bezbramkowy remis.

Mecz poprowadzi trójka arbitrów z Podkolegium Żarsko-Żagańskiego. Sędzią głównym pojedynku będzie Karol Zjawin (Wiechlice), a na liniach pomagać mu będą Krzysztof Wrona (Janowiec) i Wiesław Zjawin (Wiechlice).

Spotkanie 22. kolejki rozpocznie się o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w Gozdnicy.