Zorza w trzeciej kolejce

Zorza Brzeźnica będzie rywalem Budowlanych Gozdnica w 3. kolejce żagańskiej B-klasy. Czy MKS podtrzyma dobrą passę z początku sezonu?

Tak dobrego startu Budowlanych w nowym sezonie tak naprawdę mało kto się spodziewał. Niebiesko-czerwoni po dwóch kolejkach są liderem żagańskiej B-klasy z kompletem punktów. Na taki łup z pewnością liczył zespół Zorzy Brzeźnica. Najbliższy rywal MKS-u poprzedni sezon skończył na "pudle", a że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to w tym sezonie zespół trenera Pawła Najdka miał powalczyć o awans. Ekipa z Brzeźnicy zaliczyła jednak falstart. W pierwszej kolejce Zorza prowadziła na wyjeździe z Bożnowem 0:2, by ostatecznie przegrać 3:2. Podobnie sytuacja wyglądała w meczu numer dwa. Przed tygodniem Brzeźnica ponownie prowadziła dwiema bramkami, ale finalnie mecz z UKS-em Witków zakończył się remisem 2:2. Zorza ma więc na koncie tylko jedno "oczko" i po dwóch seriach gier zajmuje miejsce w końcówce stawki.

Czy podrażniony zespół z Brzeźnicy będzie w stanie skutecznie zagrozić Budowlanym? A może to MKS wygra spotkanie i przedłuży dobrą passę dwóch wygranych z rzędu? Odpowiedź już w sobotę (7.09). Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00. Zapraszamy na Stadion Miejski.