Gozduś Junior Cup

Miło nam wszystkich poinformować, że już 5 maja na Stadionie Miejskim w Gozdnicy odbędzie się druga edycja Gozduś Junior Cup, czyli duża sportowa impreza dla młodych piłkarzy. Organizacja będzie zawodów będzie możliwa dzięki wsparciu z Ministerstwa Sportu, które po raz kolejny otrzymał MKS Budowlani Gozdnica.

Gozduś Junior Cup odbędzie się 5 maja. Zawody nie byłyby możliwe gdyby nie spore wsparcie finansowe z Ministerstwa Sportu. Majowy turniej przeznaczony jest dla młodych piłkarzy z kategorii Orlik, a więc piłkarzy z rocznika 2007 i młodszych. Co ma na celu impreza? Najistotniejsza będzie promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i możliwość udziału w sportowej rywalizacji. W sumie do walki o laury stanie 200 dzieci. Kto może wystąpić w imprezie? Do wzięcia udziału w Junior Gozduś Cup zachęcamy wszystkie młodzieżowe drużyny klubów piłkarskich z okolic. Zespoły podzielone zostaną na 4 grupy po 5 drużyn i zagrają system każdy z każdym. Następnie piłkarskie drużyny zmierzą się w decydującej fazie, walcząc o końcowy triumf. Swój udział w imprezie potwierdzili już gracze Zagłębia Lubin, Piasta Iłowa, Fiampa-Iskry Wymiarki, Sparty Grabik oraz gospodarze, MKS Budowlani Gozdnica.

Drużyny do turnieju mogą zgłaszać się do Wojciecha Pawlaka (tel. 516 718 752, e-mail: wojtekp83@wp.pl).

Kolejne informacje będziemy podawać na bieżąco. Odwiedzajcie więc naszą witrynę i media społecznościowe.

Więcej informacji możecie znaleźć na naszym profilu FACEBOOK, a także w specjalnie utworzonym WYDARZENIU oraz specjalnej zakładce na naszej STRONIE INTERNETOWEJ.