70 lat sportowej historii

Miejski Klub Sportowy Budowlani Gozdnica zaprasza na festyn sportowy z okazji jubileuszu Klubu. Sportowa zabawa zaplanowana jest na sobotę (1.07.)

Rozpoczęcie festynu zaplanowano na godzinę 13:00. Już o 14:00 rozpoczną się pierwsze rozgrywki sportowe od meczu siatkówki plażowej. W czasie trwania rozgrywek, o godzinie 14:15 przy specjalnym stanowisku odbędzie się Szachowy pojedynek z Mistrzem. O godzinie 15:00 dzieci i młodzież spróbują swoich piłkarskich umiejętności w Turbokazaku. 15:30 to czas na zawody w siłowaniu na rękę, natomiast o 16:30 rozpocznie się mecz, który z pewnością wzbudzi wielkie emocje. Będzie to pojedynek pomiędzy drużynami MKS Budowlani Gozdnica a Budowlani All Star. Po meczu organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnego biesiadowania. Zapewniają również grochówkę, ciasto, grill, kawę, herbatę czy ogródek piwny. Na najmłodszych czekały będą darmowe dmuchańce, z których będą mogli korzystać do woli.