Czas na przełamanie

Po dwóch kiepskich meczach zakończonych remisami Budowlani postarają się przełamać złą passę. Okazją dla Gozdnicy będzie domowy mecz z Raptusem Dzikowice.

Remisy z Witkowem (2:2) i Wichowem (3:3) sprawiły, że nastroje w szeregach Budowlanych uległy pogorszeniu. MKS może w niedzielę (27.10) powalczyć o kolejne trzy "oczka". Raptus Dzikowice to rywal, który gra w kratkę. Po 8. meczach zespół z Gminy Szprotawa ma na koncie 10 punktów. W ostatnich pięciu meczach Dzikowice ugrały siedem punktów, pokonując najpierw Piasta Wichów i przed tygodniem Beskid Bożnów (3:2).

O tym kto będzie górą w niedzielnym starciu kibice przekonają się przychodząc na Stadion Miejski w Gozdnicy. Pierwszy gwizdek o godzinie 14:00.