Minimalna porażka z rezerwami

Budowlani Gozdnica zaliczyli mały falstart w serii test-meczów. W pierwszym tegorocznym spotkaniu, MKS przegrał na wyjeździe z rezerwami Promienia Żary 1:0 (0:0).

Druga drużyna Promienia Żary pokonała Budowlanych Gozdnica 1:0 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa, w 49. minucie, zdobył Kamil Ochab. Niebiesko-czerwoni wystąpili w naprawdę eksperymentalnym składzie. Mimo tego, ekipa trenera Wojciecha Aksamitowskiego poradziła sobie dobrze, kreując również swoje sytuacje. Promień był jednak skuteczniejszy, co przełożyło się na końcowy rezultat.

SKŁADY:
Promień II Żary:
Kołpaczewski – Wołoszyn, Tobjasz, Kuczak, Kucharski, Sałandziak, Motyl, Ochab, Rybnik, Weber, Femlak
MKS Budowlani Gozdnica: Szymański - M. Lenczewski, Klan, Sobieszkoda, Olszewski - P. Madeja, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Micygiewicz, zawodnik testowany 3, Kaczmarek
a także: Stróżyk, Ganczar