Remis na start

Pierwszy mecz nowego sezonu w wykonaniu Budowlanych Gozdnica zakończył się, a jakże, remisem. Tym razem Budowlani podzielili się punktami ze Spartą Miodnica, remisując 1:1.

Jak zaznaczaliśmy w meczowej zapowiedzi, piłkarze gozdnickiego MKS-u przyzwyczaili swoich kibiców do remisów otwierających nowe sezony. Nie inaczej było w sobotę (18.08.) na starcie sezonu 2018/2019, kiedy to Budowlani Gozdnica na wyjeździe mierzyli się ze Spartą Miodnica. Do przerwy kibice nie ujrzeli żadnych goli. Wynik, już po zmianie stron, otworzyli gospodarze. BudowlanI w ostatnim kwadransie zdołali wyrównać po golu Gracjana Olszewskiego. W ostatnich minutach obie jedenastki starały się zdobyć zwycięskiego gola, jednak bramkarze nie dali się już pokonać i wynik nie uległ zmianie. W ten sposób Budowlani zaczęli piąty już z rzędu sezon od remisu.