Remisy obu drużyn

W ostatni weekend zespoły Budowlanych Gozdnica rozegrały dwa sparingi. Pierwszy zespół zremisował 2:2 z Czarnymi Żagań, zaś Budowlani II 4:4 z Nysą Przewóz.

Starcie Budowlanych z zespołem z Klasy Okręgowej przebiegło pod dyktando gospodarzy, którzy większość czasu spędzili na połowie MKS-u. Przewagi nie potrafili jednak długo wykorzystać, bowiem bezbramkowy rezultat utrzymywał się aż do 58. minuty. Chwilę później Czarni podwyższyli na 2:0, jednak taki wynik nie utrzymał się zbyt długo. W 66. minucie arbiter wskazał na „wapno”, a rzut karny na gola zamienił Leo Lopes, czyli sam poszkodowany. W końcówce gozdniczanie nabrali animuszu i przeprowadzili kilka składnych akcji. Jedna z nich zakończyła się zamieszaniem w polu karnym, po którym piłkę do własnej bramki wpakował Sebastian Horodyski i mecz zakończył się remisem. Podział punktów miał miejsce również dzień wcześniej, kiedy do rezerwy Budowlanych mierzyli się na wyjeździe z Nysą Przewóz. Strzelanina zakończyła się wynikiem 4:4, a gole dla niebiesko-czerwonych zdobyli: Leo Lopes (dwie), Renan Oliveira i Mateusz Stróżyk. Do skutku nie doszło za to niedzielne starcie Budowlanych II ze Spartą Miodnica, która ze względu na braki kadrowe postanowiła nie przyjeżdżać do Gozdnicy.