Rozczarowanie i braki kadrowe

Zaledwie cztery minuty wystarczyły Piastowi Lubanice by prowadzić dwiema bramkami nad faworyzowanymi Budowlanymi Gozdnica. Zdziesiątkowana drużyna niebiesko-czerwonych co prawda strzeliła kontaktową bramkę, jednak ostatecznie przegrała 2:1 (2:1).

Zespół Budowlanych Gozdnica do Lubanic udał się "gołą" jedenastką. Mecz z beniaminkiem zaczął się fatalnie. Już w 3. minucie Szymon Myśków przelobował zaskoczonego Marcina Paszka, a zaledwie minutę później podwyższył na 2:0 po błędzie defensywy MKS-u. Dodatkowo od 15. minuty Budowlani grali w dziesiątkę, po tym jak bolesnej kontuzji doznał grający trener – Wojciech Aksamitowski. Gozdniczanie zmniejszyli rozmiary porażki po golu Daniela Łuszczyńskiego z 24. minuty, jednak na tym strzelanie MKS-u się skończyło, mimo kilku dobrych okazji zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie spotkania.