Wyszarpane zwycięstwo

W sobotę (9.09.) Budowlani Gozdnica minimalnie pokonali na wyjeździe mocną Kwisę Trzebów. Gola na wagę trzech "oczek" udało się zdobyć w ostatnich sekundach spotkania.

Zaczęło się od ładnej bramki MKS-u z 12. minuty, którą zdobył Piotr Madeja. Prowadzenie Budowlanych utrzymało się jednak tylko 5. minut, kiedy to z rzutu karnego wyrównał Patryk Moczała. Po zmianie stron sytuacja zespołu z Gozdnicy się skomplikowała, po tym jak drugą żółtą kartkę w meczu otrzymał Daniel Łuszczyński. Nie przeszkodziło to jednak gościom w wyjściu na prowadzenie w 86. minucie. Piotr Madeja, strzelec gola i jego zespół, nie cieszył się jednak długo, bowiem w 88. minucie po raz drugi wyrównał Patryk Moczała. W ostatnich minutach goście postawili wszystko na jedną szalę i rzucili się do ataku, trafiając na 3:2 w ostatnich sekundach. Futbolówkę siatce umieścił Jonatas, dając MKS-owi cenne trzy "oczka".