Derbowa sobota

W sobotnie (26.08.) popołudnie MKS Budowlani Gozdnica zameldują się na murawie obiektu w Przewozie, gdzie kilka dni temu pokonali gospodarzy w Pucharze Polski LZPN. Tym razem pojedynek z Nysą odbędzie się w ramach ligi.

MKS w swoim meczu z Nysą Przewóz powalczy o swoje pierwsze zwycięstwo w kampanii 2017/2018. Po remisie z Łużyczanką Lipinki Łużyckie (2:2) głód zwycięstwa jest duży, dlatego Budowlani w derbowym starciu powalczą o pełną pulę. Gospodarze z kolei będą chcieli wywalczyć swoje pierwsze punkty w sezonie, gdyż w pierwszej kolejce ulegli na wyjeździe KS Tomaszowo (4:0). Początek derbowego meczu o godzinie 14:00.

Arbitrem głównym spotkania będzie Krzysztof Jaworski (Żagań), który wywalczył awans jako sędzia do A-klasy. Na liniach pomogą mu Albert Pachowicz (Dębinka) i Piotr Zapolski (Szprotawa).

A-KLASA (2. KOLEJKA):
SOBOTA (26.08.)

Sparta Miodnica – Czarni Przybymierz (14:00)
Łużyczanka Lipinki Łużyckie – Piast Lubanice (17:00)
Czarni Jelenin – Iskra Małomice (17:00)
Kwisa Trzebów – Orzeł Konin Żagański (17:00)
NIEDZIELA (27.08.)
Czarni Drągowina – Granica Żarki Wielkie (14:00)
Mirostowiczanka Mirostowice – KS Tomaszowo (17:00)