Juniorzy: Mecz walki

Stal Jasień – MKS Budowlani Gozdnica 1:1 (1:1)

Bramka: Olszewski (20’)

Juniorzy MKS-u zremisowali w Jasieniu po zaciętym i emocjonującym spotkaniu. Niebiesko-czerwoni pierwsi wyszli na prowadzenie po golu Gracjana Olszewskiego. Skrzydłowy MKS-u otrzymał fantastyczne podanie od Daniela Owsianickiego, wbiegł z piłką w pole karne i bez problemu pokonał bramkarza. Gospodarze wyrównali pod koniec pierwszej połowy.
W drugiej części gry wspaniałą sytuację miał Emil Waga. W sytuacji „sam na sam” z bramkarzem postanowił go przelobować. Włożył w to zagranie zbyt wiele siły i kozłująca piłka zamiast do siatki, trafiła w poprzeczkę.

Remis to sprawiedliwy wynik w tym spotkaniu. Obie drużyny dzielnie walczyły, tworząc tym samym dobre widowisko.

Gozdnicznie utrzymali drugie miejsce w tabeli Terenowej Ligi Juniorów Starszych.

Skład
Gula - Motyl, Klan [C], Chojna, Wątroba - Nowicki (46' Pawlak) - Olszewski (70' Dziadkiewicz), Kopeć (89' Pilny), Owsianicki, M. Lenczewski - Waga