Pucharowa masakra

Budowlani Gozdnica przygodę z Pucharem Polski na szczeblu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zakończyli już w pierwszej rundzie. MKS, po fatalnym meczu, uległ ŁKS-owi Łęknica aż 9:2.

Gospodarze z Łęknicy zagrali jak z nut, bezwzględnie wykorzystując wszystkie błędy i niedociągnięcia Budowlanych, którzy zagrali słaby mecz. Miejscowi strzelali gola za golem, kończąc ostatecznie z dziewięcioma bramkami w dorobku. Budowlani, grający w okrojonym składzie, byli w stanie odpowiedzieć tylko dwiema bramkami. Ich autorami zostali Mateusz Stróżyk i rezerwowy Michał Dwornicki. Niebiesko-czerwoni mecz kończyli w dziesiątkę, po tym jak czerwony kartonik w drugiej połowie ujrzał Mateusz Stróżyk. Przez porażkę MKS pożegnał się z pucharowymi rozgrywkami.

ŁKS ŁĘKNICA - MKS BUDOWLANI GOZDNICA 9:2 (5:0)
Paweł Siciński (7', 78', 83'), Filip Urszyc (13', 47'), Łukasz Stankiewicz (27', 33'), Przemysław Stankiewicz (44'), Piotr Gacioch (88') - Mateusz Stróżyk (58'), Michał Dwornicki (83')

SKŁAD
Marcin Paszek - Maciej Kurzawa, Mateusz Dziża, Sławomir Paszek (65' Michał Dwornicki), Mateusz Wątroba - Mateusz Stróżyk, Kamil Nems, Wojciech Aksamitowski, Paweł Pawlak (80' Adrian Ganczar), Piotr Madeja - Daniel Łuszczyński