Zaczynamy wiosenne granie

Po przymusowej przerwie spowodowanej zimową aurą utrzymującą się na boiskach, a następnie przerwie Wielkanocnej, na boisku po raz pierwszy tej wiosny zameldują się piłkarze Budowlanych Gozdnica.

Niebiesko-czerwoni długo czekali na start rundy wiosennej. Tą zainaugurują w sobotę (7.04.) o godzinie 15:00 w Mirostowicach Dolnych, gdzie zmierzą się z miejscową Mirostowiczanką. Sobotni gospodarz A-klasowego meczu po 14. rozegranych meczach ma na swoim koncie 17. punktów, co daje im 9. lokatę w tabeli. Na tą zdobycz punktową złożyło się pięć wygranych meczów i dwa zremisowane spotkania. Siedem razy "Mirałki" schodziły z boiska jako pokonane. Lepsi od Mirostowic na jesień okazała się m.in. drużyna Budowlanych Gozdnica, pokonując rywali na Stadionie Miejskim w Gozdnicy 3:1 (3:1). Więcej o tym spotkaniu --->TUTAJ.

Sobotni mecz poprowadzi trójka sędziów z Podkolegium Żarsko-Żagańskiego. Arbitrem głównym spotkania będzie Daniel Wojtowicz (Wiechlice), a na liniach pomogą mu Radosław Pawlaczyk (Wiechlice) i Ireneusz Stolarz (Iłowa).