Pucharowa środa

Już w środę (31.08.) na Stadionie Miejskim w Gozdnicy dojdzie do starcia pomiędzy miejscowym MKS-em, a Odrą Bytom Odrzański. Będzie to spotkanie na szczeblu II rundy Pucharu Polski LZPN. Start meczu o godzinie 17:00.

Zespół Odry, to ekipa występująca na co dzień w IV lidze lubuskiej. Drużyna z Bytomia Odrzańskiego fatalnie zaczęła jednak kampanię 2016/2017 i po pięciu spotkaniach zajmuje ostatnie, 18. miejsce, z zerowym dorobkiem punktowym. Najbliższy rywal niebiesko-czerwonych zdołał zdobyć trzy gole, tracąc przy tym aż piętnaście. Pucharowe spotkanie w Gozdnicy będzie więc dla nich dobrą okazją do poprawienia dyspozycji. Gozdniczanie z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą, zapowiada się więc kapitalne widowisko.

Spotkanie poprowadzi trójka arbitrów z Iłowej, na czele z Kamilem Sobczykiem, któremu pomagać będzie Jan Kluczyński i Łukasz Sobczyk.